Design Thinking trening

Design Thinking trening

Želite da savladate Design Thinking metodologiju i upravljate alatima koji će vam pomoći da na inovativan način rešavate probleme i sagledate ih iz ugla korisnika? Početak treninga kreće od 18. marta.

Kroz praktičan rad sa ekspertima i autorima “Design Thinking” knjige, Milovanom Dekićem i Markom Jevtićem, saznaćete kako da koristite metodologiju koja se temelji na kreativnom načinu razmišljanja i koja će vas inspirisati da kreirate proizvode i usluge koje ljudi zaista žele.

Ne propustite priliku da unapredite svoje poslovne veštine i poboljšate svoju konkurentnu prednost. Transformišite svoje poslovanje uz implementiranje Design Thinking metodologije. Peta generacija počinje 18. marta, a prijave su u toku. Za više informacija posetite Talks and Folks sajt.